dARmowe wARsztaty: Stwórz instafiltry dla swojego biznesu!

Tuesday 23. July at 17:00 - 18:30 BST

Online

Jeśli…

 • pragniesz wyróżnić swoją markę nowym formatem w social mediach
 • chcesz zdobyć nową umiejętność
 • masz ochotę uzupełnić swoje portfolio o nową usługę
 • zamierzasz w optymalny sposób oznaczać reklamy żeby uniknąć kary od UOKiKu

Jeśli chociaż raz odpowiedz brzmi „TAK”, to jesteś we właściwym miejscu!

Dlaczego warto wziąć udział w wARsztatach?

→ Są uniwersalne
Nie ma znaczenia czy rozwijasz własną markę osobistą, czy pracujesz w dużej korporacji - pokażę Ci jak tworzyć filtry AR na Instagrama i Facebooka. Odsłonię przed Tobą ich potencjał. Dzięki wARsztatom poznasz przydatne techniki oraz unikniesz najpopularniejszych błędów w procesie tworzenia.

→ To skondensowana porcja wiedzy
Nie musisz zapisywać się na wielomiesięczne kursy, po których zostaniesz z masą teoretycznych zagadnień. Ze mną jeden wieczór ogarniesz niezbędne podstawy, aby ruszyć w tę piękną cyfrową przygodę!

→ Zobaczysz efekty swojej pracy
Podczas wARsztatów skupimy się na zajęciach praktycznych.
Po wszystkim zostaniesz z własnoręcznie zrobionymi filtrami, które posłużą Ci za szablony na długi czas!

→ Są prowadzone całkowicie online
Nieważne, gdzie mieszkasz i skąd zamierzasz brać udział w wARsztatach. Potrzebujesz wyłącznie komputera z dostępem do Internetu i telefonu z kontem na portalach Meta.

→ Realnie motywują do pracy
Wspólnie przejdziemy przez proces tworzenia oraz publikowania efektów AR krok po kroku. Poprowadzę Cię za rękę żeby kreacja filtrów stała się dla Ciebie jasna i zrozumiała. Otrzymasz niezbędne materiały oraz wskazówki i opiekę trenerską, a także pomoc społeczności Filternautów.

→ Zyskasz przewagę
Poznasz technologię, z której korzystają największe z firm (Gucci, Apple, Amazon, Prada). Osiągniesz przewagę nad konkurencją, korzystając z trendu i nowego sposobu prezentowania treści!
Daj sobie szansę i nie zostawaj w tyle!

Stworzysz z moją pomocą insta filtry, które staną się Twoimi szablonami i posłużą Ci na długi czas!

Poniżej znajdziesz rozkład jazdy.

dARmowe wARsztaty (23 lipca - wtorek, godz. 16:00PL)

 • czym jest AR?
 • anatomia filtrów AR
 • rodzaje filtrów AR
 • narzędzia do tworzenia filtrów AR
 • przygotowanie środowiska do pracy
 • Twoje pierwsze filtry AR
 • proces publikacji
 • Sesja Q&A

Dodatkowo otrzymasz:

 • dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, w której możesz zadawać pytania i znaleźć wsparcie oraz poznać innych Filternautów, a także masę inspiracji oraz informacje o wydarzeniach czy konkursach
  *niezbędne materiały do stworzenia wszystkich przerabianych na wARsztatach filtrów oraz instrukcje PDF krok po kroku wraz z szablonami efektów!

Filtry, które wspólnie zrobimy:

 • Ramki/Tła dla brandu/Oznaczenia wg UOKiK'u
 • Ożywiona wizytówka

Zobacz opinie z poprzednich filtrowych zajęć:


"Patrycja poznałam na instagramie. To ona pokazała mi świat AR. I to dzięki niej zobaczyłam jakie nieskończone możliwości niesie ze soba ta technologię. Patrycja oprócz tego, że jest super specjalistką to jeszcze jest super nauczycielką (to nie zawsze idzie w parze a właściwie bardzo rzadko). Nawet najbardziej odpornym i humanistycznym umysłom jest w stanie na spokojnie wszystko klarownie wytłumaczyć. Polecam bo to Matka Sukcesu!!!"

"Bardzo się cieszę, że trafiłam na Patrycję i jej warsztaty. Ma ogromną wiedzę w temacie, i sypie pomysłami na wdrażanie jej w różnych marketingowych kontekstach jak z rękawa :) Przy tym atmosfera była bardzo przyjazna i wszystko cierpliwie wytłumaczone, i na maxa praktyczne. Zdecydowanie zostałam zarażona Twoim entuzjazmem Patrycja i czuję ogromną ciekawość i ekscytację, by pogłębiać temat :) Dziękuję"

"wARsztaty od Patrycji były strzałem w 10! Nie tylko była tam zawarta wiedza na temat filtrów AR, ale tez atmosfera do nauki była świetna. Forma programu była tak skonstruowana ze każdy krok po kroku we wlanym tempie doszedł do celu. Patrycja dodatkowo dbała aby nikt nie pozostawał w tyle i zawsze była możliwość dopytania o niektóre kwestie, jeśli cos było nie jasne. Dzięki tym warsztatom, program do robienia filtrów stal się dla mnie na tyle jasny ze z chęcią będę kontynuować przygodę z filtrami. BARdzo polecam!"

"Profesjonalna, skuteczna i szczera - taka jest właśnie Matka (Twojego) Sukcesu. Kibicuje i wspiera, a kiedy trzeba postawi do pionu, tak abyś sięgał(a) po więcej. To liderka w swojej branży, która inspiruje i działa strategicznie. Z nią osiągniesz swój cel! Patrycja! Dziękuję, że stanęłaś na mojej Instagramowej drodze i zaprosiłaś za kulisy świata AR."

„Świetne warsztaty! Próbowałam kiedyś sama to rozkminić i wtedy to wydawało mi się cholernie skomplikowane. Po wczorajszych warsztatach zmieniłam zdanie. To super zajęcie. Wszystko na spokojnie wyjaśnione i przeklikane. W dodatku w przyjaznej atmosferze. Otworzyło mi to głowę na pomysły. Zdecydowanie polecam!”

„Bardzo wartościowe warsztaty! Praktyczne i konkretne. Prowadzące podchodzą indywidualnie do potrzeb i problemów każdego z uczestników. Polecam! ;)”

„Świetnie poprowadzone warsztaty z techniki AR. Uczestnicy webinaru zostali przeprowadzeni przez program bezbłędnie. Każdy, kto miał trudności na jakimś etapie, dostał sensowne wytłumaczenie sytuacji. Fajnie, że dzielisz się swoją wiedzą. Mam nadzieję, że niedługo będziesz mogła wypróbować filtry swoich podopiecznych 😃”

Minimalne wymagania techniczne:
System operacyjny Windows 10 (64 bit) or MacOS 10.14+

Podstawowa znajomość Canvy mile widziana, chociaż niekonieczna. Wszystkie techniki będą pokazane krok po kroku.

Patrycja Skrzyniarz, Matka Sukcesu
Marketingowiec, trener umiejętności miękkich, kreator rzeczywistości rozszerzonej dla sektora biznesowego. Od ponad dekady w świecie marketingu. Autor podcastu ARketing. Ambasador TEDXWarsawWoman, członek META Spark Partner Network, trener Xrossspace.

BILETY

change

dARmowe wARsztaty: Stwórz instafiltry dla swojego biznesu!

ZAPISY TRWAJĄ DO 22/07/2024 - NIE PRZEGAP OKAZJI!

0.00 £

Free

Contacts

change

Tutaj wpisz nazwę swojego instagrama


Payment method

Patrycja Skrzyniarz Matka Sukcesu

matka@matkasukcesu.pl