P.O.D. (USA)

Tue 22. June 2021 at 19:00 - 23:50

Uksed avatakse kl 19:00

HELITEHAS · Madara 22A, Tallinn, Estonia

Ameerika metal-räpp bänd P.O.D. esineb Tallinnas.

Esmakordselt Eestis. Ameerika bänd P.O.D. - Grammy nominent ja enam kui 13 miljoni albumi koopia müünud räppmetali ansambel esineb 1. juulil Tallinnas klubis HELITEHAS.

Bänd sai alguse 1992. aastal, kuid suure edu maailmas tõi sellele 2001. aasta kolmekordne plaatinaalbum “Satellite”. Siis kuulis maailm kõiki kuulsamaid hitte: “Alive”, “Boom”, “Youth of the Nation”, “Satellite”.
P.O.D.-i laule on kuulda sellistes filmides nagu "Tomb Raider", "Grind", "Little Nicky", "The Matrix: Reloaded" jt. Filmist "Matrix" pärit loole "Sleeping Awake" filmiti edukas muusikavideo, mis hoidis mitmeid nädalaid edetabelite esimesi kohti.
Kokku on bändil 11 albumit, mida on müüdud kokku üle 13 miljoni eksemplari.
Asutaja ja alaline juht - 3 Grammy nominatsiooni saanud Sonny Sandoval pälvis kõigi aegade saja parima metal-vokalisti hulgas 63 koha.
Bändi nimi on lühend sõnadest “Payable On Death” („tasuda surma korral“). „Staaripalavikku“ mittepõdevad, säravad ja positiivsed - P.O.D on just selline. Ja tuleb välja, et neil on väga palju. “Payable on Death” on pangandustermin: kui keegi sureb, lähevad kõik tema võlad üle surnu pärijale.

Buy ticket

Organiser

Osaühing kultuuriinfo

E-mail: heliprods@gmail.com

Location

HELITEHAS · Madara 22A, Tallinn, Estonia

Google Map of Madara 22A, Tallinn, Estonia