Hexvessel [FI] + Wolfredt | Kinomaja

Saturday 16. December 2023 at 19:00 - 23:00

Kinomaja • Uus 3, 10111 Tallinn, Haarjumaa, Estonia

Online ticket sales has ended.

🍄 Liitu meiega 16. detsembril Kinomajas, et sukelduda Hexvesseli müstilisse maailma! 🍄

Pärinedes Tamperest Soomest ja juhitud inglise maestro Mat McNerney poolt on Hexvessel bänd mis ühendab sujuvalt inglise folkmuusikat, õrna Americana't ja ainulaadset Soome psühhedeeliat, mida tuntakse armastavalt kui "metsa folk".
Rikka diskograafiaga, mis algas tunnustatud albumiga 'Dawnbearer' 2011. aastal, tõusis Hexvessel esile albumitega nagu 'No Holier Temple', mis tõi neile mitte ainult nominatsioone, vaid ka auhindu nagu Femma . Aastate jooksul on nad esinenud tunnustatud festivalidel nagu Roadburn ja Provinssi ning tuuritanud laialdaselt üle Euroopa, jagades lava bändidega nagu Alcest. Nende 2016. aasta pakkumine ‘When We Are Death’ võeti vastu laialdase tunnustusega ja 2019. aastaks olid nad saavutanud miljon kuulajat 79st riigis.

Nende viimane singel pealkirjaga "Older Than The Gods", kuulutab eelseisvat albumit 'Polar Veil', mis ilmub sellel septembril. Nagu Decibel Magazine oskuslikult märgib: "Hexvessel on teekond tundmatusse sisemise mina ruumi, kus inimlikud ja eelajaloolised asjad hauduvad märkamatult ja aeglaselt."

See pole lihtsalt kontsert; see on kogemus. Bänd, mis on järjepidevalt lükanud piire, mida folk ja psühhedeelia saab olla.

Kinomaja • Uus 3, 10111 Tallinn, Haarjumaa, Estonia

Google Map of Uus 3, 10111 Tallinn, Haarjumaa, Estonia

Tanya

+37255599748

tanya@uceagency.com