TRAMM X HOOVUS

Reede, 14. juuni kell 19:00 - 22:00

ankruSAAL • Ankru 10, 11713 Tallinn, Harju maakond, Eesti

TRAMMi on viimane punkt pandud, HOOVUSe lõputiitrid on kirjas, seega võtame ühe reede õhtu, et seda kõike esimest korda koos kogeda!

TRAMM on Sigrid Salundo (@six.oclock.thoghts) debüütluulekogu, mis hoiab endas aastate jooksul sahtlisse (ja instagrami) kogutud mõtteid, tundeid ja hetki. Peale 6 aastat kirjutamist, jõuavad osa nendest mõtetest ja tunnetest TRAMMi kujul teieni.

HOOVUS on Alma Nedzelskyte ( @ALMANAUT) kõige suurem lühifilm. Suurus peidab endas eeltööd, aega, mõttetööd ja produktsiooni. Teos on end vorpinud TRAMMi luuletustest, kuid seisab ka iseseisva tükina. HOOVUS paitab pehmelt teravaid kohti.

14.06 AJAKAVA @AnkruSAAL

19.00 - uksed
19.30 - ALGUS
19.35 - TRAMMi esmaesitlus
20.20 - PAUS
20.40 - HOOVUSe esilinastus
21.10 - Hooandjate tänud
22.00 - LÕPP

nägudeni!
six & alma

ankruSAAL • Ankru 10, 11713 Tallinn, Harju maakond, Eesti

Google Map of Ankru 10, 11713 Tallinn, Harju maakond, Eesti

Sigrid Salundo

sigrid.salundo@gmail.com