BRONEERGINUD ON OTSAS - UKSELT MAHUB NII PALJU KUI MAHUB. Teeme endast parima et kõik soovijad sisse mahutada.

Eesti esimene Gong Show

Mis on Gong Show?
Erinevalt tavalisest stand up showst, kus koomikutele antakse kindel aeg esinemiseks, riskivad Gong Show koomikud lavalt mahahääletamisega. Hääletab publik ning kui vajalik häälte arv on koos, lüüakse gongi mis tähistab etteaste lõppu.

Kuidas selgub võitja?
Koomikute eesmärk on teha võimalikult pikk etteaste. Maksimaalne etteaste pikkus on 5 minutit. Võitja on see, kes teeb kõige pikema etteaste. Kui mitu koomikut teeb 5 minutilise etteaste, saab võitjaks publiku lemmik.

Kas see ebaviisaks ei ole koomikute suhtes?
Ei. See on aus.

Kas broneeringut on vaja?
Jah - see on tasuta. Üritus on populaarne ning huvi suur. Broneering garanteerib sissepääsu kuni kella 22:15'ni, peale seda saab sisse üldjärjekorra alusel. Broneeringule lisandub pilethind ukselt - 10 eurot.

Kas ilma broneeringuta saab ka?
Lubada ei julge. Üldjärjekorra alusel saab sisse 15 minutit enne showd. Piletihind on 10 eurot inimene. Ruum ei ole kummist, laseme nii palju inimesi sisse kui võimalik.

Kus, millal ja palju maksab?
Millal: Reede, 17 Mai
Mis kell: Uksed 22:00 / Show algab 22:30
Kus kohas: Heldeke! • Tööstuse 13, 10413 Tallinn, Harju maakond, Eesti
Kui palju maksab: 10 eurot inimene. (sulas/kaardiga)
Üritus kestab ca 1.5 tundi

Gong Show - Kaspar Kikerpill

Õhtut juhib koomik Kaspar Kikerpill. Tema on olnud mitmetes gong showdes nii õhtujuhi, kohtuniku, osaleja, kaotaja kui võitja rollis. Õhtu tuleb meeleolukas, kaootiline ja meeldejääv.

Kes on need 12 koomikut kes võistlevad tiitli nimel?