Vändra Romuring 2017

L 26. august 2017 kell 10:00 - 22:00

Uksed avatakse kell 10.00

Pärnumaa, Vändra Vald · Vändra Romuring, Vändra vald

Piletimüük internetis on lõppenud.

Vändra Romuring toimub tänavu juba üheteistkümnendat korda ja taaskord pole üritus karvavõrdki vähem külmavärinaid ja adrenaliini tekitama hakanud. Toimub taas kõva plekimadin ning seda taas augustikuu viimasel nädalavahetusel 26.08.2017!

Kes üritusest veel kuulnud ei ole siis infoks, et rajale lastakse seekord ligi 25 julget naist ja 65 eriti jõhkrat meest. Õhkkond on suhteliselt reeglite vaba kuid siiski on seis vägagi karm, mis justnimelt tähendab seda, et lubatud on täielik plekilõhkumine ehk autode rammimine ning seda koos võidusõiduga. Just nimelt! Seda kõike koos.

Juba neljandat aastat võtavad võistlusest osa ka meie nö "õrnema soo esindajad", kes teevad kindlasti silmad ette nii mõnelegi autofanaatikule!

Tule vaata ise! Elamus on igati garanteeritud. Et sellest ülikõvast üritusest osa saada, tuleb sul kõigest õigel ajal õiges kohas olla! Kindlasti tule ela ka omadele kaasa ning kui sul veel oma lemmikut ei ole siis kindlasti tekib!


Pileti hind:
Eelmüügis Piletimasin.ee 6 eurot
Kohapeal 8 eurot. NB! Tasumine ainult sularahas.
Koolieelikud ning allameetri mehed saavad vanemate käevangus sisse tasuta.

Täpsemat infot ürituse päeva kohta ja lisa informatsiooni leiad meie facebooki lehelt https://www.facebook.com/v2ndraromuring/.

Küsimuste tekkimise korral võib võtta ühendust nii facebookis kui meili teel vandraromuring@gmail.com

Osta pilet

Korraldaja

Vändra Romuring

Telefon: +372 5282629

E-post: vandraromuring@gmail.com

Asukoht

Pärnumaa, Vändra Vald · Vändra Romuring, Vändra vald