MotoNostalgia 2017

L 22. juuli 2017 kell 08:00 - 18:00

LaitseRallyPark · Hingu küla, Harju maakond

Piletimüük internetis on lõppenud.

MotoNostalgia 2017 on aasta suursündmus neile, kes peavad lugu vanadest mootorratastest ja kes oskavad hinnata motoajalugu.

2017 aasta MotoNostalgia toimub taas Eestis, LaitseRallyParkis 22.juulil. Rahvusvaheline koguperesündmus seob endas vanade mootorrataste kokkutuleku näitusealal, vaatemängulise igamehe võidusõidu 2400 meetri pikkusel Laitse rallirajal, vanatehnika ja –varalaada, motondusega seotud ettevõtete väljanäituse ning põnevad demonstratsioonsõidud ja erinevad atraktsioonid.

Vanade mootorrataste võidusõit toimub masinaklasside arvestuses. Kiirematele võidusõidus osalejatele on välja pandud soliidsed auhinnad.

Kõik osalejad, kes tulevad kohale mootorrattaga, mille vanus on üle 35 aasta või Venemaal ja Ukrainas toodetud uuema rattaga, pääsevad tasuta LaitseRallyPargi näitusealale. Külastajad, kes tunnevad huvi ainult laada vastu, pääsevad laadaplatsile sisse tasuta.

Külalised saavad nautida lisaks vanaaegsete autode väljapanekut, sõita kardirajal ja nautida head tänavatoitu. Lastele on avatud LaitseRallyParki liikluslinnak ja mängude maja!

East Highway poolt LaitseRallyParkis 2016 aastal korraldatud esimesel MotoNostalgial osales üle 1300 külastaja. Kohal oli enam kui 200 vanamootorratast ning võistlusrajal osales nendest 42 masinat. Käesoleval aastal suurendame võistlejate arvu.

MotoNostalgia kohta leiad infot:
www.motonostalgia.eu
www.facebook.com/motonostalgic

e-mail: info@motonostalgia.ee
Infotelefon: +372 508 9038

Osta pilet

Korraldaja

MTÜ Moto Nostalgia

Telefon: 5089038

E-post: marko@easthighway.com

Asukoht

LaitseRallyPark · Hingu küla, Harju maakond